Başlık : BAP PROJELERİNE AİT GELİŞME RAPORLARI İÇİN ÖNEMLİ DUYURU !...
Tarih : 29.06.2016

Otomasyon sistemimiz yeniden yapılandırılmış  olup bulut.yildiz.edu.tr  adresi kapatılmıştır. Tüm bilgiler yeni sisteme aktarılmıştır. (www.proje.yildiz.edu.tr). Bu sistemin gelişme raporları ile ilgili kullanım KILAVUZU ve yüklemeniz gereken Gelişme Raporu Formu aşağıda eklenen dosyalarda yer almaktadır.

Sisteme giriş yapabilmeniz için T.C. kimlik numaranız ve yine sistem üzerinden şifre almanız yeterli olacaktır. Eski şifreler geçerli değildir.

Sistemimiz  15.07.2016 tarihinde açıldığında tüm projelerinizin güncel  bilgisini görebileceksiniz.

Sistemin tamamlanmasını beklediğimiz için gelişme raporları ile ilgili duyuru şimdi yapılmaktadır.

 

ÖNEMLE DUYURULUR.

Yürütücülüğünü yapmakta olduğunuz projenize ait 2016/1 dönem gelişme raporunuzu (01 Ocak 2016 - 30 Haziran 2016 tarihleri arasını kapsayan dönem):

 

  • 15 Temmuz 2016 - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında www.proje.yildiz.edu.tr adresinden giriş yaparak yüklemeniz ve aynı tarih aralığında imzalı bir nüshasını Koordinatörlüğümüze iletmeniz gerekmektedir.

 

  • Sisteme giriş ile ilgili olarak kılavuz ve gelişme raporu formu ekte sunulmuştur. Sisteme gelişme raporları, proje yürütücüleri tarafından imzalanarak, PDF şeklinde scan edilip sisteme yüklenecektir.

 

Sistem ile ilgili sorunlarınızı kimlik bilgilerinizi ve proje numarınızı belirterek bapdestek@yildiz.edu.tr adresine gönderebilirsiniz.

 

 

Önemli Not:

* Yukarıda belirtilen tarihlerde teslim edilmeyen gelişme raporlarının Yönetim Kurulu Kararı gereği 6 ay boyunca tüm talep işlemleri durdurulmaktadır.

** Gelişme Raporu Formuna ve bilgisine  www.apk.yildiz.edu.tr adresindeki Formlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Bilgilerinize sunarız...

 

Saygılarımızla,

 

Prof. Dr. Nüket ÖCAL

YTÜ- Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörü